Panelowe

Panele LED w ostatnich latach stały się wiodącym źródłem światła stałego, wykorzystywanego w filmie i fotografii. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom aktualnych i potencjalnych użytkowników, marka CAME-TV przygotowała bardzo szeroki wybór lamp tego typu. Wszystkie modele dostępne w ofercie można podzielić na dwie linie produktowe, różniące się parametrami, możliwościami i stopniem zaawansowania:

Ultra Slim – seria podstawowych paneli LED, oferująca światło naturalne o stałej lub regulowanej temperaturze barwowej.

Perseus – zaawansowane lampy emitujące atrakcyjne, rozproszone światło, którym można sterować przez WiFi z poziomu smartfona lub kontrolera CAME-TV, albo przez DMX. Dostępne w wersji RGB, oferującej nieograniczoną możliwość personalizacji światła, oraz w nieco prostszym wariancie Bi-Color.

W ramach każdej linii produktowej występują modele o różnych rozmiarach i mocy. Każdy z nich jest jednak wyposażony w specjalny uchwyt do regulacji kąta nachylenia i montażu na statywach oświetleniowych. Panele LED CAME-TV można zasilać zarówno z sieci elektrycznej, jak i z akumulatorów NP-F lub V-Mount/V-Lock, zależnie od modelu. Każdy egzemplarz pakowany jest w grubą, solidną torbę ochronną do transportu i przechowywania sprzętu. Do nabycia osobno dostępne są także dedykowane akcesoria, takie jak softboxy oraz gridy.


Seria Ultra Slim

Cicha praca bez wiatraka w wersji ze stałą lub zmienną temperaturą barwową.


Panelowe LED okrągłe

Cicha praca bez wiatraka w wersji ze stałą lub zmienną temperaturą barwową.


Seria Perseus

Zaawansowane lampy ze światłem RGB i możliwością zdalnego sterowania przez WiFi i DMX.

Lampy Daylight

Podstawowe modele emitujące światło o temperaturze barwowej 5600 K

Lampy Bi-Color

Światło o temperaturze barwowej regulowanej w zakresie 3200-5600 K

Lampy RGB

Światło RGB oraz naturalne o regulowanej temperaturze barwowej.