Ultra Slim 1806B 3200–5800 K


Panel LED Ultra Slim 1806B 3200-5500K

Bardzo duży panel LED z płynną regulacją mocy i temperatury barwowej światła. Posiada 1806 wbudowanych diod LED i bardzo wysokie CRI = 96, a dzięki swym kompaktowym wymiarom idealnie nadaje się do rozbudowania mobilnego zestawu oświetleniowego.
Panel LED Ultra Slim CAME-TV 1806B to wysokiej jakości źródło światła do wykorzystania przy sesjach fotograficznych i produkcjach wideo. Zaprojektowane z myślą o szerokim gronie użytkowników, jest uniwersalne i mobilne.

Źródłem światła w lampie jest 1806 mocnych diod LED oferujących zarówno płynną regulację mocy, jak i temperatury barwowej w zakresie od 3200 do 5500 K. Szeroki kąt świecenia lampy zapewnia równomierne oświetlenie nagrywanej lub fotografowanej sceny.

Obudowa panelu wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium. Jej specjalna konstrukcja skutecznie odprowadza wytwarzane w trakcie pracy ciepło bez użycia wiatraków, co przekłada się na cichą pracę urządzenia – doskonale sprawdzi się zatem na każdym, nawet najcichszym planie filmowym. Dodatkowo, dla bardziej wymagających twórców w lampie przewidziano miejsce na dwa filtry oraz specjalny, wygodny uchwyt z szybką regulacją kąta nachylenia i możliwością montażu na statyw oświetleniowy z sugerowaną grubością trzpienia 16 mm. Uchwyt umożliwia montaż lampy zarówno w pionie, jak i w poziomie, a także regulację wysokości, na jakiej ma się znajdować. Parametry lampy wyświetlane są na niewielkim ekranie z tyłu obudowy.

Panel może być zasilany zarówno z dołączonego do zestawu zasilacza sieciowego, jak i popularnych akumulatorów typu V-Mount (brak w zestawie). Takie rozwiązanie to gwarancja komfortu użytkowania – zależnie od potrzeb można podłączyć ją do sieci i nie martwić się o to, czy się rozładuje, lub podpiąć do niej akumulatory i cieszyć się lekkim, przenośnym zestawem oświetleniowym.

Bazowy zestaw dopełniają filtry dyfuzyjny oraz solidna, wygodna torba, skutecznie chroniąca lampę i jej części w trakcie transportu i przechowywania. Dla jeszcze bardziej dokładnej kontroli strumienia świetlnego, poza zestawem można nabyć dedykowany softbox z gridem oraz wrota.


POLECANE AKCESORIA 🡇