C-700SOkrągły panel LED C700S Bi-Color

Lampa LED światła stałego Ultra Slim CAME-TV C700S z regulacją mocy i temperatury barwowej od 3200 do 5600 K. Posiada 240 wbudowanych diod LED o wartość CRI > 90. Może być zasilana sieciowo, dwoma akumulatorami NP-F lub jednym akumulatorem V-lock. Idealna do mobilnego studia fotograficznego, na plan filmowy oraz do domowego biura.
CAME-TV C700S to funkcjonalna lampa z regulacją temperatury barwowej, znajdująca zastosowanie zarówno w studiu fotograficznym, jak i na planie filmowym. Wyposażona w 240 wysokiej jakości diod LED, pozwala uzyskać barwę światła w zakresie od 3200 do 5600 K co 100 K oraz regulować jego moc od 10 do 100%. Lampa wiernie odwzorowuje kolory na poziomie CRI > 90 i świeci stałym, mocnym światłem, pozbawionym efektów migotania.

Diody w lampie zostały rozmieszczone wzdłuż zewnętrznej krawędzi i skierowane nie na wprost, ale do środka, dzięki czemu światło równomiernie rozchodzi się już wewnątrz panelu, zanim zostanie skierowane na oświetlany obiekt. Taka konstrukcja sprawia, że jest ono wyjątkowo przyjemne dla oka i nie oślepia, znajdując zastosowanie podczas wywiadów czy jako oświetlenie miejsca pracy. Wbudowany na stałe mleczny dyfuzor potęguje efekt zmiękczenia, czyniąc światło wyjątkowo delikatnym i równomiernie rozproszonym. Lampa ma średnicę 45 cm, a jej grubość to zaledwie 13 mm – umieszczona w półokrągłym uchwycie pozwala na obrót o 360º i blokadę w wybranym położeniu. Całość jest montowana na statyw oświetleniowy z trzpieniem 16 mm.C700S może być zasilana na trzy sposoby: poprzez dołączony do zestawu zasilacz sieciowy, dwa akumulatory serii NP-F – również dołączone do lampy wraz z kompatybilną ładowarką – lub jeden akumulator typu V-lock (do nabycia oddzielnie). Tego typu rozwiązanie czyni z niej mobilne i wygodne urządzenie również do pracy w plenerze. Porty na baterie zostały rozmieszczone na tylnym panelu. Znajduje się tam również pokrętło regulacji mocy oraz wyświetlacz LCD, informujący o aktualnym ustawieniu mocy i temperatury barwowej oraz o stanie naładowania akumulatorów, jeśli lampa nie jest podpięta do gniazdka sieciowego. Umożliwia to precyzyjną kontrolę światła oraz oszacowanie pozostałego czasu pracy. Sama lampa nie posiada też wiatraka, który swoim dźwiękiem mógłby zaburzać pracę na planie. Zasilana oryginalnie dołączonymi przez producenta akumulatorami NP-F pozwala na około 90 minut ciągłej pracy. Żywotność akumulatorów została przewidziana na 500 cykli ładowania i mają one pojemność 6600 mAh – ich czas ładowania to od 8 do 10 godzin.DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W PAKIETACH 🡇