L-2500SOkrągły panel LED L-2500S Bi-Color

Zaawansowany panel LED z płynną regulacją mocy światła oraz jego barwy, w zakresie od 3200 do 5600 K. Emituje atrakcyjny, silnie rozproszony strumień światła, gwarantując tym samym naturalny wygląd nagrywanej lub fotografowanej sceny. Idealna do zdjęć wykonywanych zarówno w plenerze, jak i w studiu.
CAME-TV L2500S to panel LED o silnym, ale i bardzo atrakcyjnym świetle. Został stworzony z myślą o profesjonalnych planach zdjęciowych i filmowych – doskonale sprawdzi się przy szerokiej gamie produkcji, od wywiadów, portretów i filmów fabularnych, aż po webinary, filmy dokumentalne czy fotografię kulinarną. Jej okrągły kształt zapewni naturalnie wyglądające światło kluczowe lub wypełniające. Średnica lampy to 48 cm.

W panelu zamontowano aż 1280 diod LED w dwóch kolorach – ciepłym oraz chłodnym, rozmieszczonych równomiernie na całej jego powierzchni. Zastosowanie dwóch różnych kolorów diod umożliwia zmianę temperatury barwowej emitowanego światła, w zakresie od 3200 do 5600 K. Dodatkowo, lampa oferuje także płynną, bezstopniową regulację mocy. Parametry światła, razem z poziomem naładowania akumulatora, wyświetlane są na niewielkim ekranie na tyle urządzenia.

Światło lampy charakteryzuje się wysokim współczynnikiem odwzorowania barw, zarówno w CRI jak i TLCI. Dla obydwu wariantów wartość wynosi aż 96. Kadry oświetlane przy jej pomocy z całą pewnością zostaną wypełnione atrakcyjnymi i żywymi kolorami. Inną zaawansowaną funkcją lampy L2500S jest możliwość sterowania z konsoli DMX – zmiany barwy oraz mocy światła. W jej konstrukcji przewidziano wentylator, skutecznie chłodzący ją od wewnątrz przy intensywnej pracy. Możliwe są dwa tryby pracy – przy wyłączonym wiatraku, lampa może pracować z maksymalną mocą 80 W, a po włączeniu go jej moc zwiększa się do 100 W. Kąt świecenia lampy to aż 120° – swoim światłem obejmie dość szeroką przestrzeń na planie. Dla uzyskania bardziej ukierunkowanego światła, skupionego na pierwszym planie, możliwe jest dokupienie dodatkowego gridu.

L2500S zamontowana jest na zintegrowanym uchwycie w kształcie litery „U” – umożliwia on osadzenie jej na dowolnym statywie oświetleniowym z trzpieniem 16 mm oraz regulację kąta jej nachylenia w pełnym zakresie 360°. Z tyłu urządzenia, w górnej części jego obudowy, znajduje się też wytrzymała rączka do wygodnego trzymania lampy w dłoni lub umożliwiającą zawieszenie jej na haku albo wysięgniku.

Lampa może być zasilana za pomocą dołączonego do zestawu zasilacza sieciowego lub akumulatora typu V-Lock / V-Mount (brak w zestawie). Dzięki temu może być używana zarówno w studio fotograficznym lub filmowym, jak i podczas zdjęć plenerowych oraz w miejscach z ograniczonym dostępem do prądu.POLECANE AKCESORIA 🡇