C-700DOkrągły panel LED C700D Daylight

Lampa LED światła stałego Ultra Slim CAME-TV C700D z płynną regulacją mocy i stałą temperaturą barwową 5500 K. Posiada 240 wbudowanych diod LED i wartość CRI > 90. Może być zasilana sieciowo, dwoma akumulatorami NP-F lub jednym akumulatorem V-lock. Idealna do mobilnego studia fotograficznego, na plan filmowy oraz do domowego biura.
C700D to mocna i funkcjonalna lampa, znajdująca zastosowanie zarówno w studiu fotograficznym, jak i na planie filmowym. Wyposażona w 240 wysokiej jakości diod LED o barwie 5500 K, oferuje płynną regulację mocy z zakresie 10–100% oraz wierne odwzorowanie barw na poziomie CRI > 90. Świeci stałym, mocnym światłem, pozbawionym efektów migotania.

Diody w lampie zostały rozmieszczone wzdłuż zewnętrznej krawędzi i skierowane nie na wprost, ale do środka, dzięki czemu światło równomiernie rozchodzi się już wewnątrz panelu, zanim zostanie skierowane na oświetlany obiekt. Taka konstrukcja sprawia, że światło jest wyjątkowo przyjemne dla oka i nie razi, znajdując zastosowanie podczas wywiadów czy jako oświetlenie miejsca pracy. Wbudowany na stałe mleczny dyfuzor potęguje efekt zmiękczenia, czyniąc światło wyjątkowo delikatnym i równomiernie rozproszonym. Lampa ma średnicę 45 cm, a jej grubość to zaledwie 13 mm – umieszczona w półokrągłym uchwycie pozwala na obrót o 360º i blokadę w wybranym położeniu. Całość jest montowana na statyw oświetleniowy z trzpieniem 16 mm.C700D może być zasilana na trzy sposoby: poprzez dołączony do zestawu zasilacz sieciowy, dwa akumulatory serii NP-F – również dołączone do lampy wraz z kompatybilną ładowarką – lub jeden akumulator typu V-lock (do nabycia oddzielnie). Tego typu rozwiązanie czyni z niej mobilne i wygodne urządzenie również do pracy w plenerze. Porty na baterie zostały rozmieszczone na tylnym panelu. Znajduje się tam również pokrętło regulacji mocy oraz wyświetlacz LCD, informujący o aktualnym ustawieniu mocy i temperatury barwowej oraz o stanie naładowania akumulatorów, jeśli lampa nie jest podpięta do gniazdka sieciowego. Umożliwia to precyzyjną kontrolę światła oraz oszacowanie pozostałego czasu pracy. Sama lampa nie posiada też wiatraka, który swoim dźwiękiem mógłby zaburzać pracę na planie. Zasilana oryginalnie dołączonymi przez producenta akumulatorami NP-F pozwala na około 90 minut ciągłej pracy. Żywotność akumulatorów została przewidziana na 500 cykli ładowania i mają one pojemność 6600 mAh – ich czas ładowania to od 8 do 10 godzin.


DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W PAKIETACH 🡇