Perseus P-75R DMXPanel LED Perseus P-75R Bi-Color + RGB

Zaawansowana lampa LED z płynną regulacją mocy, temperatury barwowej oraz światłem w kolorach z przestrzeni barwnej RGB. Zaskakująco lekka jak na panel tych rozmiarów, daje atrakcyjne, rozproszone światło o bardzo wysokim CRI = 96. Lampa obsługuje protokoły DMX i daje nieograniczoną możliwość personalizacji emitowanego światła.
CAME-TV Boltzen Perseus P-75RN to wysokiej jakości źródło światła o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Zaprojektowane z myślą o profesjonalistach, oferuje sprawdzone parametry oraz możliwość niemal nieograniczonej personalizacji emitowanego światła.

Podstawowym źródłem światła w lampie są 1044 ultramocne diody LED SMD w dwóch barwach – chłodnej i ciepłej. Dzięki temu, poza podstawową regulacją mocy światła, możliwa jest także płynna zmiana temperatury w zakresie od 3200 do 5600 K. W panelu zamontowano także 522 sztuki diod trzeciego rodzaju, emitujących światło w trzech podstawowych kolorach: czerwonym, zielonym i niebieskim. Barwy te można dowolnie mieszać ze sobą w celu uzyskania wielu innych odcieni i tonów. Światło diod RGB może stanowić także rozszerzenie zakresu regulacji temperatury – od 2000 aż do 10 000 K! Wszystkie niezbędne informacje na temat aktualnie używanych parametrów oraz trybu pracy wyświetlane są na ekranie LCD z tyłu obudowy. Szeroki kąt świecenia lampy zapewnia równomierne oświetlenie nagrywanej lub fotografowanej sceny. Wymiary panelu to 35 × 18 cm.

Obudowa panelu wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium. Jej specjalna konstrukcja skutecznie odprowadza wytwarzany w trakcie pracy nadmiar ciepła bez użycia wiatraków, co przekłada się na cichą pracę urządzenia – doskonale sprawdzi się zatem na każdym, nawet najcichszym planie filmowym. Zintegrowany dyfuzor atrakcyjnie rozprasza światło, niwelując tym samym nieestetyczne, ostre cienie.


Ważnym atutem lampy jest także kompatybilność z protokołem DMX (Digital MultipleX), dzięki któremu można dowolnie sterować jej światłem oraz odpowiednio je zaprogramować za pomocą komputera lub odpowiednich sterowników – z uwagi na to może również z powodzeniem pełnić funkcję oświetlenia scenicznego. Fabryczne programowanie lampy zawiera kilka podstawowych trybów i symulacji, takich jak dyskoteka, rozbłyski piorunów, ognisko, światło świec, czy gładkie przejścia między kolorami.

Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi, ustawieniami lampy można sterować na kilka różnych sposobów:

  • z poziomu zaawansowanego pilota/sterownika WiFi
  • z poziomu dedykowanej aplikacji na smartfona
Ponadto, z tyłu obudowy również umieszczono przyciski funkcyjne do zarządzania światłem bezpośrednio na lampie. Dzięki wspomnianemu modułowi WiFi, lampy CAME-TV z kompatybilnych linii produktowych można łączyć w zaawansowane, wieloźródłowe systemy oświetleń – każdemu z tych urządzeń można osobno ustawić odpowiedni kanał oraz grupę do komunikacji bezprzewodowej i sterowania.

Panel może być zasilany zarówno z dołączonego do zestawu zasilacza sieciowego, jak i popularnych akumulatorów typu NP-F (brak w zestawie). Takie rozwiązanie to gwarancja komfortu użytkowania – zależnie od potrzeb można podłączyć ją do sieci i nie martwić się o to, czy się rozładuje, lub podpiąć do niej akumulatory i cieszyć się przenośnym, bezprzewodowym zestawem oświetleniowym. W komplecie znajdują się także matowe wrota mocowane na silny magnes, dzięki którym odpowiednio ukształtujemy i ukierunkujemy światło. Całość zapakowana jest w dużą, wygodną torbę, skutecznie chroniącą lampę i jej części w trakcie transportu i przechowywania.POLECANE AKCESORIA 🡇