Boltzen F-150WLAMPA LED BOLTZEN F-150W 5600K

Zaawansowana lampa LED światła stałego o maksymalnej mocy 150 W, oferująca płynną regulację jasności oraz stałą barwę światła. Wbudowana soczewka umożliwia także dostosowanie kąta świecenia – od wąskiego spotu po szeroki strumień. Kompatybilna z systemami sterowania światłem DMX.
Boltzen F-150W to zaawansowane i wydajne źródło światła o szerokim zastosowaniu. Lampa oferuje możliwość płynnego dostosowania mocy światła, a także stałą temperaturę barwową 5600 K. Dokładna wartość mocy światła oraz wskaźnik naładowania akumulatora wyświetlane są na ekranie LCD z tyłu urządzenia. Lampę cechuje dodatkowo rekordowo wysokie CRI na poziomie 96.

Urządzenie wyposażono w zaawansowany chip LED COB – dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskać można dużo silniejszy strumień światła, niż w przypadku tradycyjnych LEDów. Lampa posiada mechaniczną soczewkę umożliwiającą regulację kąta świecenia w szybki i bardzo wygodny sposób. Inną zaawansowaną funkcją lampy F-150S jest możliwość sterowania z konsoli DMX – zmiany barwy oraz mocy światła.

Obudowa lampy wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium oraz z tworzywa sztucznego. Dla podniesienia wydajności pracy, lampa została wyposażona także w cichy wiatrak, skutecznie chłodzący jej podzespoły w trakcie wielogodzinnej pracy. Do lampy dołączono solidny uchwyt w kształcie litery „U”, który – poza standardowym montażem na statywie z trzpieniem 16 mm – umożliwia także zamocowanie lampy pod sufitem dzięki dwóm śrubom, a także regulację kąta jej nachylenia. W konstrukcji uchwytu przewidziano również otwór montażowy na parasolkę.

Dodatkowym atutem lampy są także matowe wrota, ograniczające rozchodzenie się światła. Zależnie od potrzeb, można je szybko wymontować i zastąpić innymi, dedykowanymi akcesoriami, na przykład adapterem z mocowaniem Bowens (brak w zestawie), co pozwoli na montaż szerokiej gamy modyfikatorów światła, takich jak softboxy, strumienice czy beauty dishe. Lampa zasilana jest z dołączonego do zestawu zasilacza sieciowego. Bazowy zestaw dopełniają dwa filtry dyfuzyjne oraz solidna, wygodna walizka, skutecznie chroniąca lampę i jej części w trakcie transportu i przechowywania.


DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W PAKIETACH 🡇


2 × LAMPA LED F-150W
3 × LAMPA LED F-150W

POLECANE AKCESORIA 🡇