Andromeda Bi-Color 120 cm/4 ftTUBA LED ANDROMEDA 120 CM BICOLOR

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY


Źródłem światła w lampie są mocne diody LED SMD w dwóch barwach – chłodnej i ciepłej. Dzięki temu, poza obowiązkową już regulacją mocy światła, możliwa jest także płynna zmiana temperatury w zakresie od 3200 do 5600 K. Ponadto, fabryczne programowanie lampy zawiera kilka kreatywnych trybów, symulujących naturalne i sztuczne źródła światła. Wszystkie niezbędne informacje na temat aktualnie używanych parametrów oraz trybu pracy pokazywane są na ekranie LCD, znajdującym się na module sterującym. Tuż pod wyświetlaczem umieszczono przyciski funkcyjne do bezpośredniego zarządzania światłem.

Lampa została wyposażona w aluminiowe wrota, dzięki którym możliwa jest regulacja kąta rozchodzenia się światła. W razie potrzeby można jednak z nich zrezygnować – zamontowano je na prowadnicach, do których są przykręcone niewielkimi śrubami. Wbudowany moduł WiFi pozwala na zdalne sterowanie lampą z poziomu bardzo rozbudowanej i funkcjonalnej aplikacji Boltzen LED na smartfona. Poza zestawem można zakupić także dedykowany sterownik CAME-TV. Dzięki wspomnianemu modułowi WiFi, lampy CAME-TV z kompatybilnych linii produktowych można łączyć w zaawansowane, wieloźródłowe systemy oświetleń – każdemu z tych urządzeń można osobno ustawić odpowiedni kanał oraz grupę do komunikacji bezprzewodowej i sterowania, a to wszystko dla uzyskania jeszcze ciekawszych i bardziej kreatywnych efektów. Każda z nich posiada aż 12 otworów montażowych z gwintem 1/4″ – można ustawić ją zarówno w pionie jak i w poziomie, na wielu różnych akcesoriach i statywach.

Tuba może być zasilana zarówno z dołączonego do zestawu zasilacza sieciowego, jak i popularnych akumulatorów Sony z serii NP-F (brak w zestawie). Takie rozwiązanie to gwarancja komfortu użytkowania – zależnie od potrzeb można podłączyć ją do sieci i nie martwić się o to, czy się rozładuje, lub podpiąć do niej akumulatory i cieszyć się przenośnym, bezprzewodowym zestawem oświetleniowym. Całość zapakowana jest w dużą, wygodną torbę, skutecznie chroniącą lampę i jej części w trakcie transportu i przechowywania.
PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY