Andromeda RGB 120 cm


Tuba LED Andromeda RGB 120 cm

Podłużna, smukła lampa LED z płynną regulacją mocy, temperatury barwowej oraz światłem w kolorach z przestrzeni barwnej RGB. Rozbudowane możliwości ustawień światła i łączenia wielu egzemplarzy w jeden system czynią z niej zaawansowane narzędzie do pracy kreatywnej przy wideo i fotografiach.
Tuba LED CAME-TV Boltzen Andromeda to profesjonalne źródło światła o wysoce zaawansowanych możliwościach. Zaprojektowane z myślą o zaawansowanych produkcjach, oferuje sprawdzone parametry oraz możliwość niemal nieograniczonej personalizacji emitowanego światła.

Głównym źródłem światła w lampie jest 240 mocnych diod LED SMD w dwóch barwach – chłodnej i ciepłej. Dzięki temu, poza obowiązkową już regulacją mocy światła, możliwa jest także płynna zmiana temperatury w zakresie od 3200 do 5600 K. W tubie zamontowano także 240 diod RGB, emitujących światło w podstawowych kolorach: czerwonym, zielonym i niebieskim. Barwy te można dowolnie mieszać ze sobą w celu uzyskania wielu innych odcieni i tonów.

Światło diod RGB może stanowić także rozszerzenie zakresu regulacji temperatury – od 2000 aż do 10 000 K! Ponadto, fabryczne programowanie lampy zawiera kilka kreatywnych trybów i symulacji, takich jak dyskoteka, rozbłyski piorunów, ognisko, światło świec, czy gładkie przejścia między kolorami. Wszystkie niezbędne informacje na temat aktualnie używanych parametrów oraz trybu pracy pokazywane są na ekranie LCD, znajdującym się na module sterującym. Tuż pod wyświetlaczem umieszczono przyciski funkcyjne do bezpośredniego zarządzania światłem.Lampa została wyposażona w aluminiowe wrota, dzięki którym możliwa jest regulacja kąta rozchodzenia się światła. W razie potrzeby można jednak z nich zrezygnować – zamontowano je na prowadnicach, do których są przykręcone niewielkimi śrubami. Lampy posiadają wiele otworów montażowych z gwintem 1/4″ – można ustawić ją zarówno w pionie jak i w poziomie, na wielu różnych akcesoriach i statywach.

Wbudowany moduł WiFi pozwala na zdalne sterowanie lampą z poziomu bardzo rozbudowanej i funkcjonalnej aplikacji Boltzen LED na smartfona. Poza zestawem można zakupić także dedykowany sterownik CAME-TV. Dzięki wspomnianemu modułowi WiFi, lampy CAME-TV z kompatybilnych linii produktowych można łączyć w zaawansowane, wieloźródłowe systemy oświetleniowe – każdemu z tych urządzeń można osobno ustawić odpowiedni kanał oraz grupę do komunikacji bezprzewodowej i sterowania, a to wszystko dla uzyskania jeszcze ciekawszych i bardziej kreatywnych efektów.

Tuba może być zasilana zarówno z dołączonego do zestawu zasilacza sieciowego, jak i popularnych akumulatorów Sony z serii NP-F (brak w zestawie). Takie rozwiązanie to gwarancja komfortu użytkowania – zależnie od potrzeb można podłączyć ją do sieci i nie martwić się o to, czy się rozładuje, lub podpiąć do niej akumulator i cieszyć się przenośnym, bezprzewodowym zestawem oświetleniowym. Całość zapakowana jest w dużą, wygodną torbę, skutecznie chroniącą lampę i jej części w trakcie transportu i przechowywania.
POLECANE AKCESORIA 🡇


BRACKET DO TUB
LED ANDROMEDA