O MARCE

O MARCE


Xiamen Came Technology, znana też jako CAME-TV, to marka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji profesjonalnych sprzętów do produkcji filmowych i fotograficznych. Siedziba firmy mieści się w metropolii Xiamen, znajdującej się na południowo-wschodnim wybrzeżu Chin, w bliskim sąsiedztwie Tajwanu, jednak jej magazyny ulokowane są nie tylko w Azji, ale również w Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

Marka oferuje szeroko rozbudowany i stale poszerzający się asortyment, w ramach którego twórcy mogą zaopatrzyć się w kompleksowe rozwiązania w zakresie wyposażenia każdego planu zdjęciowego – od prostego, domowego studia, po pełnometrażowe, komercyjne projekty.

Sprzęty CAME-TV wyróżniają się przede wszystkim atrakcyjną ceną, przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania, porównywalnej z droższymi markami. Mimo stosunkowo niedługiej obecności na globalnym rynku, od samego początku spotykają się z entuzjastycznym odbiorem na całym świecie i uznaniem osób szukających budżetowych, ale bezkompromisowych rozwiązań.

Najbardziej rozbudowaną kategorią w asortymencie producenta są źródła światła – wśród nich znaleźć można między innymi panele i reflektory LED, lampy wyładowcze (HMI) czy fluorescencyjne. Marka dysponuje także szeroką gamą profesjonalnego osprzętu, będącego wyposażeniem zaawansowanych produkcji – w ofercie kierowanej do najbardziej wymagających twórców znajdują się specjalistyczne rigi, monitory, gimbale i stabilizatory, wózki, slidery oraz tysiące innych akcesoriów, niezbędnych na rozbudowanym, wieloosobowym planie zdjęciowym.

Dzięki konkurencyjnym cenom i wysokiej jakości produktów, marka CAME-TV stara się spełniać oczekiwania szerokiej grupy odbiorców – od aspirujących filmowców i YouTuberów, aż po zawodowych operatorów, oświetleniowców i kierowników produkcji. Każdego dnia na wysokości tego zadania staje powołany wewnątrz struktury firmy, profesjonalny zespół rozwojowo-badawczy z wieloletnim doświadczeniem w branży fotograficznej i video. Realizuje on także ambitne aspiracje organizacji do bycia prekursorem nowych technologii pojawiających się na rynku.