Zestaw słuchawkowy WAEROZestaw słuchawkowy WAERO (2 szt.)

Zaawansowany zestaw słuchawkowy z mikrofonem, stworzony z myślą o wygodnej i pewnej komunikacji na odległość na planie zdjęciowym. Umożliwia nadawanie i odbieranie dźwięku w obu kierunkach, w odległości do 366 m bez przeszkód. Oferuje także możliwość rozbudowania o kolejne pary słuchawek.
Seria zaawansowanych zestawów słuchawkowych ze zintegrowanymi mikrofonami. Zostały stworzone z myślą o wygodnej i bezproblemowej komunikacji na obszernych planach filmowych i zdjęciowych z rozbudowanym personelem. Urządzenia realizują połączenie typu duplex – za ich pomocą możliwe jest nadawanie i odbieranie informacji w obu kierunkach.

W podstawowym zestawie znajdują się dwie pary słuchawek z mikrofonem, możliwe jest jednak rozszerzenie go o dodatkowe egzemplarze, łącznie do 9 sztuk urządzeń. Osobno dostępny do nabycia jest także specjalna stacja, która umożliwi rozbudowanie zestawu o kolejne 4 pary słuchawek. Na obudowie znajdują się przyciski regulacji głośności oraz zasilający. Dostępna jest także funkcja ,b>szybkiego wyciszenia mikrofonu – wystarczy go jedynie schować, przekręcając do góry.

Konstrukcja słuchawek umożliwia złożenie ich do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca. Maksymalny zasięg komunikacji między urządzeniami to 366 m na otwartej przestrzeni.

Słuchawki zasilane są za pomocą dołączonych do zestawu akumulatorów NB-6L o pojemności 1600 mAh. Ich maksymalny czas pracy wynosi od 12 do 15 godzin – w zupełności wystarczą więc na cały, nawet bardzo długi dzień zdjęciowy. W komplecie znajduje się także podwójna ładowarka do akumulatorów tego typu oraz solidna walizka do przechowywania i transportu zestawu.


DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W PAKIETACH 🡇